Aktualności

Witaj szkoło!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - 03.09.2018 r.
8.00 - Msza święta w kościele p. w. św. Marcina w Radzanowie
9.00 - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

KOLONIE LETNIE 2018

Wójt Gminy informuje, że dla 65 dzieci rolników zamieszkujących Gminę Radzanów, będzie zorganizowana kolonia letnia z dofinansowaniem KRUS. W programie kolonii wiele atrakcji dla uczestników.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka z Centrum Wolontariatu „Arka”

29. maja br. siedmioro wolontariuszy z naszego gimnazjum wzięło udział w obchodach Dnia Dziecka w Radomiu. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu „Arka”. Każdy z wolontariuszy mógł się wcielić w rolę animatora zabaw dla najmłodszych. Wśród propozycji znalazły się m.in. pląsy, gry z chustą Klanza, skoki na trampolinie, tańce integracyjne, gra w koszykówkę, międzynarodowy pokaz mody, malowanie twarzy, degustacja przekąsek z różnych krajów UE oraz karaoke i loteria fantowa. Dwóch z naszych uczniów – Kuba z kl. IIC i Przemek z kl. IIB wygrali wejściówki do Parku Trampolin oraz zestaw do gry w badmintona. Zwieńczeniem wspólnego świętowania był pyszny grill, przygotowany przez koordynatorów imprezy.

Czytaj więcej...

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich  Działaj lokalnie  Centrum Edukacji Obywatelskiej  Młody Obywatel  mFundacja  Szkoła z klasą 2.0

Mazowsze serce Polski  Kapitał Ludzki  Europejski Fundusz Społeczny

mFundacja  Cybernauci  Wolne Lektury