Poradnictwo on-line

W tym miejscu udostępniamy  uczniom i rodzicom możliwość bezpośredniej komunikacji (czat GG) z doradcą zawodowym,  Anną Wierzchowską- Szymanek.

Do dnia 30.06.2018 r. dostępność on-line doradcy zapewniamy w godzinach pracy doradcy zawodowego – opiekuna SPInKi w szkole (o ile nie będzie to kolidowało z innymi obowiązkami). Można połączyć się z doradcą zawodowym w celu rozmowy (czatu) w następujących terminach:

- poniedziałki, w godzinach: 7.30 – 13.30
- wtorki, w godzinach: 7.30 – 13.30
- czwartki, w godz. 10.30 – 15.30

Komunikator GG sygnalizuje dostępność doradcy symbolem otwartego, żółtego słoneczka - czyli tak: 

Nie jest wymagane posiadanie konta na GG, by skorzystać tu z możliwości poradnictwa on-line i wejścia na czat. Dostęp do okienka dialogowego komunikatora GG i bezpośredniego połączenia z doradcą nastąpi po zalogowaniu się za pomocą hasła, które uczniowie otrzymują w szkole (rodzice pozyskują hasło od uczniów)

Zanim wpiszesz hasło, by wejść na czat – musisz zapoznać się z Regulaminem i Netykietą - kliknij tutaj; to warunek rozmowy on-line z doradcą. Następnie wpisz hasło oraz kliknij przycisk 'Akceptuję Regulamin i Netykietę. Uruchamiam czat'. 

Ważne: zapisy czatów z doradcą są archiwizowane, zgodnie z regułami komunikatora GG. Pamiętaj również, by po zakończeniu rozmowy z doradcą usunąć Twoją obecność na GG z historii przeglądarki internetowej, z której korzystasz.

 

HASŁO:


 

 

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich  Działaj lokalnie  Centrum Edukacji Obywatelskiej  Młody Obywatel  mFundacja  Szkoła z klasą 2.0

Mazowsze serce Polski  Kapitał Ludzki  Europejski Fundusz Społeczny

mFundacja  Cybernauci  Wolne Lektury